„Zasłużeni dla samorządu” członkowie OIRP w Warszawie nagrodzeni

W środę, 24 czerwca, podczas sprawozdawczo-wyborczego Zgromadzenia Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zasłużonych członków samorządu radców prawnych.

Dziekan Rady OIRP w Warszawie, Włodzimierz Chróścik, uhonorował radców prawnych zaangażowanych w działalność na rzecz samorządu radców prawnych złotymi i srebrnymi odznaczeniami „Zasłużony dla samorządu radców prawnych”. Wręczył również statuetki Temidy za długoletnią współpracę z Izbą warszawską.

Jako pierwsze zostały wręczone złote odznaczenia „Zasłużony dla Samorządu Radców Prawnych”. Wśród wyróżnionych znaleźli się:

  1. Romuald Chełmiński
  2. Gerard Dźwigała
  3. Mariusz Maciejewski
  4. Rafał Stankiewicz

Panowie Romuald Chełmiński i Rafał Stankiewicz zostali dodatkowo nagrodzeni statuetkami Temidy wobec wieloletnich działań na rzecz Izby warszawskiej.

Następnie Dziekan przyznał srebrne odznaczenia „Zasłużony dla Samorządu Radców Prawnych”. Nagrodzeni zostali:

  1. Karolina Bartos
  2. Monika Całkiewicz
  3. Jarosław Dąbkowski
  4. Daniel Dębecki
  5. Robert Grzegorek
  6. Tomasz Jaroszyński
  7. Adam Król
  8. Monika Kwiatkowska
  9. Łukasz Leja
  10. Marcin Milewski
  11. Tomasz Niedziński
  12. Radosław Radosławski
  13. Anna Sękowska
  14. Zofia Sierawska-Żywiecka
  15. Agnieszka Sołtys

W tym gronie także znaleźli się  podwójnie wyróżnieni członkowie samorządu radców prawnych – państwo Tomasz Jaroszyński, Adam Król, Łukasz Leja, Tomasz Niedziński, Zofia Sierawska-Żywiecka i Agnieszka Sołtys otrzymali statuetki Temidy Izby warszawskiej.

Po przyznaniu odznaczeń Krajowej Izby Radców Prawnych, Dziekan Włodzimierz Chróścik uhonorował stołecznych radców prawnych, których praca na rzecz OIRP w Warszawie szczególnie wyróżniała się na tle działań członków samorządu radcowskiego. Statuetki Temidy w podziękowaniu za długoletnią współpracę otrzymali:

  1. Magdalena Bartosiewicz
  2. Igor Bąkowski
  3. Bartosz Brylski
  4. Wojciech Dworecki
  5. Arkadiusz Karasiński
  6. Robert Karpiński
  7. Piotr Karwat
  8. Magdalena Kobosko
  9. Anna Kończyk
  10. Katarzyna Kosicka-Polak
  11. Ewa Lange
  12. Bartosz Miszewski
  13. Mirosław Pawełczyk
  14. Michał Rajski
  15. Marta Stryjek
  16. Andrzej Szmigiel
  17. Dorota Szubielska
  18. Katarzyna Szwed-Kawka
  19. Agnieszka Tokarska
  20. Weronika Wierzbowski
  21. Piotr Włodawiec
  22. Krzysztof Woś
  23. Kinga Wójcicka-Pogorzelec
Udostępnij na: