Rusza akcja – Aplikanci Seniorom 2021

Święta Bożego Narodzenia tuż-tuż! Tradycyjnie, w okresie przedświątecznym, gdy troski życia codziennego zaczynają ustępować gwiazdkowemu nastrojowi, członkowie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie pragną podzielić się uśmiechem i wspólnie cieszyć niepowtarzalną atmosferą.

W związku z tym, podobnie jak w latach ubiegłych, OIRP w Warszawie z pomocą aplikantów radcowskich pragnie spotkać się z nestorami radcowskiego samorządu by życzyć sobie “Wesołych Świąt!” i przekazać symboliczne podarunki radcom prawnym, którzy ukończyli 75. rok życia.

Aplikanci będą odwiedzać Seniorów w okresie od 1 grudnia 2021 roku do 31 stycznia 2022 roku. Każda wizyta poprzedzona będzie rozmową telefoniczną, podczas której zostanie ustalony termin spotkania.

Jak dołączyć do akcji

Aplikantów, chętnych do zaangażowania się w coroczną akcję Izby warszawskiej, zachęcamy do składania deklaracji na adres: aplikanci.seniorom@oirpwarszawa.pl. W wiadomości wystarczy podać imię, nazwisko, numer kontaktowy oraz dzielnice Warszawy lub miejscowości w których chcemy odwiedzić seniorów. Osoby, które brały udział w poprzednich latach w akcji i chciałyby odwiedzić ponownie tych samych seniorów, prosimy o wskazanie tej informacji w wiadomości.

Na podstawie przesłanych deklaracji wyznaczymy po kilku radców prawnych, zamieszkujących w pobliżu siebie, których będą Państwo mogli odwiedzić.

UWAGA!

Osoby chętne do pomocy muszą być w pełni zdrowe, posiadać niezbędne środki ochrony przed wirusem jak: maseczka, rękawiczki i płyny dezynfekujący.

Z uwagi na liczebność grupy seniorów informujemy, że każdy aplikant otrzyma dane kontaktowe do minimum trzech radców prawnych (adresy będą dobierane zgodnie z preferowanymi przez aplikantów obszarami zamieszkania).

[Informator] Ochrona danych osobowych – Aplikanci Seniorom