Członkowie komisji Rady OIRP w Warszawie powołani

Znamy już składy osobowe komisji Rady OIRP w Warszawie XI kadencji. Wyboru członków dokonano podczas drugiego posiedzenia Rady Izby warszawskiej 8 lipca br., oprócz  osób, które będą zasiadać w komisjach wybrano Koordynatora edukacji prawnej, Zastępców Rzecznika, a także członków Okręgowego Zespołu Wizytatorów.

Poniżej prezentujemy składy osobowe poszczególnych zespołów i komisji.

Komisja Aplikacji

Włodzimierz Chróścik – Przewodniczący Komisji

Łukasz Oleksiuk – opiekun I roku

Mateusz Woiński – opiekun II roku

Agnieszka Sołtys – opiekun III roku

Monika Gromotowicz

Magdalena Osińska

Monika Rakowska

Katarzyna Wąsowska-Osial

Komisja Doskonalenia Zawodowego

Łukasz Leja – Przewodniczący Komisji

Michał Górski

Robert Grzegorek

Agnieszka Kowalska

Kamil Kowalski

Monika Kwiatkowska

Adam Lewandowski

Agnieszka Roguska-Kikoła

Agnieszka Wilk-Ilewicz

Izabela Zawacka

Komisja LegalTech

Mikołaj Otmianowski – Przewodniczący Komisji

Wojciech Dziomdziora

Konrad Gierula

Sebastian Grzywacz

Gracjana Jakubowska

Zuzanna Kopczyńska-Grabiec

Marcin Maruta

Michał Nowakowski

Hubert Tański

Agnieszka Wachowska

Tomasz Zalewski

Komisja Promocji i Rozwoju Zawodowego

Bartosz Brylski – Przewodniczący Komisji

Paweł Barański

Ewa Bobryk

Aleksander Czura

Justyna Karczmarz

Agnieszka Kędzior

Joanna Kozłowska

Przemysław Ligęzowski

Adam Lonty

Andrzej Pietruszyński

Emilia Szabłowska

Komisja Wykonywania Zawodu

Agnieszka Gajewska-Zabój – Przewodnicząca Komisji

Sławomir Ciupa

Beata Merlewska-Budzik

Maria Młotkowska

Izabela Nowakowska

Piotr Olszewski

Magdalena Przybysz

Agnieszka Staniszewska

Komisja Zagraniczna i Praw Człowieka

Magdalena Bartosiewicz – Przewodnicząca Komisji

Anna Adamczak

Katarzyna Barańska

Filip Czernicki

Sylwia Kołodziej

Paulina Kolowca

Grzegorz Kucharyk

Mariusz Maciejewski

Agata Szczap

Koordynator edukacji prawnej

Przemysław Ligęzowski

Zespół ds. Wpisów

Katarzyna Wąsowska-Osial – Przewodnicząca zespołu

Michał Czaykowski

Anna Sękowska

Zofia Sierawska-Żywiecka

Okręgowy Zespoł Wizytatorów

Romuald Chełmiński – Przewodniczący zespołu

Jarosław Dąbkowski – Zastępca przewodniczącego

Karolina Bartos

Renata Bućko

Mariusz Fistek

Cezary Gawlas

Sylwester Kret

Monika Kwiatkowska

Beata Jakacka-Sitek

Rafał Rojewski

Rzecznik Dyscyplinarny i zastępcy

Bartosz Miszewski – Rzecznik Dyscyplinarny

Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego:

Anna Kacprzak

Arkadiusz Karasiński

Magdalena Kobosko

Dorota Krupa

Ewa Lange

Marcin Mazur

Marta Stryjek

Weronika Wierzbowski

Udostępnij na: