Pobiegli, by uczcić pamięć o Powstaniu Warszawskim

Z okazji obchodów 73. rocznicy Powstania Warszawskiego w minioną sobotę, 29 lipca br., ponad 10 tys. biegaczy po raz 27 przebiegło ulicami Warszawy. Do biegu dołączyli tradycyjnie radcowie prawni i aplikanci radcowscy z Izby warszawskiej.

Biegi poprzedziło uroczyste odśpiewanie „Roty” i „Mazurka Dąbrowskiego”. Trasa 27. Biegu Powstania Warszawskiego tradycyjnie prowadziła w rejonach, w których odbywały się walki powstańcze.

Radcowie prawni i aplikanci radcowscy z Izby warszawskiej, podobnie jak w latach poprzednich, wzięli także udział w Biegu o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie. Najlepsza trójka w kategorii kobiet i mężczyzn podczas corocznego spotkania sportowców otrzyma puchary natomiast pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Poniżej przedstawiamy wyniki Biegu o Puchar Dziekana Rady OIRP w Warszawie na 5 km i na 10 km:

5 km

  1. Morgała Dominik 00:24:00
  2. Gorzała Karolina 00:26:01
  3. Puchała Agata 00:27:20
  4. Budek Jakub 00:27:25
  5. Lewandowska Monika 00:27:30
  6. Głuchowski Paweł 00:27:41
  7. Dworakowski Jacek 00:28:19
  8. Tomaszewska Marlena 00:28:32
  9. Pyrzak Piotr 00:29:36
  10. Matuszyk Krzysztof 00:31:16
  11. Gankowska-Banaszak Małgorzata 00:35:04
  12. Budny Katarzyna 00:42:32

10 km

  1. Jeżółkowski Piotr 00:39:01
  2. Burakowski Łukasz 00:40:17
  3. Kacymirow Maciej 00:40:33
  4. Rogala Tomasz 00:41:51
  5. Prugar-Fukowska Paulina 00:42:24
  6. Walczyna Łukasz 00:44:08
  7. Kryczek Piotr 00:46:01
  8. Wesołowski Łukasz 00:46:14
  9. Sapryk Leszek 00:46:19
  10. Wojtkowiak Marta 00:46:20
  11. Ławniczak-Kozioł Natalia 00:46:21
  12. Geszprych Marek 00:46:48
  13. Staeven Krzysztof 00:46:56
  14. Forysiak Konrad 00:47:59
  15. Kruk Edyta 00:48:30
  16. Fischer Konrad 00:49:20
  17. Ponikowski Sebastian 00:49:58
  18. Turek Paweł 00:50:07
  19. Pasterski Sebastian 00:50:13
  20. Gelak Grzegorz 00:50:56
  21. Mrozik Michał 00:51:21
  22. Strupiechowska Dominika 00:51:45
  23. Kusiński Marcin 00:51:46
  24. Mazur Mateusz 00:52:08
  25. Gaik Piotr 00:52:44
  26. Szpalerska Joanna 00:53:03
  27. Szczerbicki Rafał 00:53:07
  28. Zdzikot Tomasz 00:53:09
  29. Bąk Mateusz 00:53:13
  30. Majewska Magdalena 00:53:50
  31. Cimochowska Magdalena 00:54:38
  32. Wójtowicz Mirosław 00:55:07
  33. Gawłowska Izabela 00:55:15
  34. Lichocki Zbigniew 00:55:17
  35. Wojciechowski Paweł 00:55:43
  36. Mazur-Zych Aleksandra 00:56:48
  37. Ejmont Andrzej 00:56:55
  38. Wysocka Paulina 00:57:03
  39. Kwaśnicki Radosław 00:57:26
  40. Czwartosz-Liber Katarzyna 00:57:5
  41. Bryłka Sebastian 00:58:00
  42. Chudio Marcin 00:58:12
  43. Chmielowiec Anna 00:58:26
  44. Nowak Paweł 00:58:35
  45. Turek Łukasz 00:59:13
  46. Rył Klaudia 01:01:31
  47. Materowicz Magdalena 01:02:39
  48. Pochylski Hubert 01:03:38
  49. Oleszyńska Mariola 01:04:16
  50. Kacprzak Anna 01:05:07
  51. Błaszczyk Magdalena 01:06:44
  52. Krzemińska Monika 01:06:48
  53. Karpiński Paweł 01:07:22
  54. Nowak Agnieszka 01:08:52
  55. Krupa Katarzyna 01:10:38
  56. Gromniak-Kołek Aleksandra 01:11:24
  57. Sarnowska Jolanta 01:13:20
  58. Szpringer Alicja 01:13:34
  59. Zdanowska Magdalena 01:15:15
  60. Matusiak Anna 01:27:22

 

Udostępnij na: