Dział Biuro Rady – kontakt

Dla Państwa wygody publikujemy zakres kompetencji Działu Biuro Rady wraz z danymi teleadresowymi.

Lokal przy ul. Żytniej 15

Recepcja

Katarzyna Ziemba

tel. 22 862 41 69 (-71) wew. 101
fax. 22 862 41 73
e-mail: oirp@oirpwarszawa.pl

Sekretariat

Agnieszka Rozum – Specjalista
tel. 22 862 41 69 (-71) wew. 148
fax. 22 862 41 73
e-mail: rozum.a@oirpwarszawa.pl

Joanna Syrówka – Specjalista

tel. 22 862 41 69 (-71) wew. 104
fax. 22 862 41 73
e-mail: syrowka.j@oirpwarszawa.pl

Jarosław Manowski – Administrator

tel. 22 862 41 69 (-71) wew. 140
e-mail: manowski.j@oirpwarszawa.pl

Komunikacja społeczna, integracja środowiskowa i sprawy zagraniczne

Ewelina Mika – Specjalista

tel. 22 862 41 69 (-71) wew. 137
e-mail: mika.e@oirpwarszawa.pl

  • Obsługa Redakcji „Temidium” – temidium@oirpwarszawa.pl, serwisu internetowego www.oirpwarszawa.pl, Newslettera oraz Biuletynu Informacji Publicznej.
  • Obsługa Biura prasowego – biuro.prasowe@oirpwarszawa.pl.
  • Współpraca z Komisją Promocji i Rozwoju Zawodowego.
  • Współpraca z Komisją Zagraniczną.
  • Współpraca z Komisją ds. Integracji Środowiskowej i Pomocy Koleżeńskiej.
  • Obsługa prasowa Newslettera, serwisu internetowego, Biura prasowego i „Temidium”.

Sponsoring, integracja środowiskowa i pomoc koleżeńska

e-mail: integracja@oirpwarszawa.pl

  • Koordynacja działań związanych z pozyskiwaniem sponsorów dla Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.
  • Organizacja imprez integracyjnych dla członków samorządu (w tym w szczególności: Turnieju Tenisowego i Pikniku z okazji Dnia Dziecka, Turnieju Strzeleckiego, Regat żeglarskich, Mikołajek) – integracja@oirpwarszawa.pl.
  • Obsługa Funduszu Pomocy Koleżeńskiej i Kapituły Seniora przy KRRP.

Klub Radcy Prawnego

Krystyna Janicz-Szyszkin – Specjalista

tel. 22 862 41 69 (-71) wew. 131
e-mail: janicz.k@oirpwarszawa.pl

*W sprawach dotyczących Klubu Radcy Prawnego prosimy o e-mail: klub.radcy.prawnego@oirpwarszawa.pl.

Udostępnij na: