Bieg Fabrykanta 2022 – Izba warszawska znów najlepsza!

W upalną sobotę, 27 sierpnia br., radcowie prawni i aplikanci z całej Polski po raz siódmy stanęli na starcie Mistrzostw Polski Radców Prawnych i Aplikantów w Biegu na 10 km, który odbył się w ramach Biegu Fabrykanta w Łodzi. Mimo wysokiej temperatury i sporego dystansu do pokonania, wszystkim udało się przebiec wyznaczoną trasę nadspodziewanie szybko, a ich wyników nie powstydziliby się nawet zawodowi atleci. Po Biegu uczestnicy oraz ich rodziny i przyjaciele spotkali się w ogrodach OIRP w Łodzi, gdzie odbył się bankiet połączony z uroczystą ceremonią wręczenia nagród dla najlepszych zawodników.

W klasyfikacji drużynowej OIRP w Warszawie w składzie: r. pr. Tomasz Łuczyński, r. pr. Łukasz Sołowiej, r. pr. Marta Wojtkowiak i r. pr. Konrad Forysiak, po raz kolejny okazała się najlepszą Izbą i zdobyła tytuł Mistrza Polski. Drugie miejsce zajęła drużyna z OIRP w Łodzi. Należy podkreślić, że drużyna OIRP Warszawa wygrała również klasyfikację drużynową całego Biegu Fabrykanta!

Zawodnicy z OIRP w Warszawie w klasyfikacjach indywidualnych również zdobyli wysokie miejsca. Najszybszym zawodnikiem całych Mistrzostw Polski (kategoria open) został r. pr. Tomasz Łuczyński,  natomiast w kategorii pań r. pr. Marta Wojtkowiak zajęła drugie miejsce.

Poniżej prezentujemy miejsca naszych reprezentantów w poszczególnych kategoriach: