• Kategorie

  • Sposób sortowania ogłoszeń

  • Liczba ogłoszeń na stronę

Data dodania:
19 kwietnia 2024
Data wygaśnięcia:
03.05.2024
Miejscowość:
WARSZAWA
Imię i Nazwisko/Nazwa podmiotu:
KORZYBSKI WOJCIŃSKI KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH sp.k.
SEKRETARIAT@RADCOWIE-PRAWNI.WAW.PL
Telefon:
226-523-115

Zatrudnię Radcę Prawnego – specjalistę ds. kredytów nominowanych do waluty obcej

Zakres obowiązków:

  • bieżąca i kompleksowa obsługa prawna klientów indywidualnych w sprawach roszczeń z tytułu kredytów frankowych)
  • zastępstwo procesowe, w tym sporządzanie pism procesowych, samodzielna obsługa procesów sądowych, dbałość o skuteczność prowadzonych postępowań,

Wymaganie minimalne:

  • doświadczenie w zakresie roszczeń z zakresu tzw. kredytów walutowych,
  • biegła znajomość procedury cywilnej,
  • umiejętność analitycznego myślenia i praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy
    w codziennej pracy,
  • umiejętność wykonywania wielu powierzonych zadań w warunkach ograniczonego czasu z zachowaniem należytej staranności,
  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzanych zadań w poczuciu przynależności do zespołu Kancelarii,
  • samodzielność, skrupulatność, umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowe atuty:

  • prowadzenie działalności gospodarczej,

Oferujemy:

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • doskonalenie umiejętności zawodowych,
  • praca w środowisku wyjątkowego, starannie dobranego zespołu ludzi, wyjątkowo kompetentnych i doświadczonych prawników,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzeń, w tym szansa uzyskiwania ponadprzeciętnego wynagrodzenia.

Kontakt
e-mail: sekretariat@radcowie-prawni.waw.pl
tel. 226-523-115