Zakończenie sezonu golfowego – Turniej”TOGA” i Turniej o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie

Początek jesieni to znamienny czas dla golfistów – oznacza dla nich bowiem koniec sezonu golfowego. Tradycyjnie, pod koniec września, radcowie prawni z OIRP w Warszawie po raz ostatni w tym roku, rywalizowali na polu golfowym z koleżankami i kolegami reprezentującymi inne zawody prawnicze w Turnieju o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie.  Golfowe rozgrywki odbyły się także dwa tygodnie wcześniej w ramach turnieju adwokatów w Naterkach w dniach 14-15 września.

W  turnieju o puchar Dziekana OIRP w Warszawie, rozgrywanym na Lisiej Polanie, uczestniczyło 10-ciu członków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Puchar zdobył r.pr. Bartłomiej Biellenninik, drugie miejsce zajął r.pr. Waldemar Paturej, a trzecie – r.pr. Sebastian Urban. W załączniku poniżej znajdują się wyniki turnieju oraz klasyfikacji generalnej ligi golfa OIRP.

KLASYFIKACJA STROKEPLAY BRUTTO (Puchar Dziekana)

1. Bartłomiej Bieleninnik (95 uderzeń)

KLASYFIKACJA STABLEFORD NETTO

1. Ewa Stobnicka (37 pkt stableford)
  2. Waldemar Paturej (35 pkt stableford)
  3. Sebastian Urban (28 pkt stableford)

Z kolei w Naterkach, w ramach turnieju adwokatów “TOGA 2019”  startowało 8 reprezentantów OIRP w Warszawie. W kategorii nie-adwokatów (“prawników”) 4 miejsce zajął r.pr. Sebastian Urban, 5 miejsce r.pr.Aleksandra Runo, 9 miejsce r.pr. Radosław Radowski i 11miejsce r.pr.Piotr Polz (poniżej tabela wyników).