Warszawska Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Nowotnik-Zajączkowska Lipski Krasoń-Becker poszukuje do pracy aplikanta radcowskiego

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa spraw prowadzonych przez Kancelarię,
  • wsparcie adwokatów i radców prawnych w zadaniach związanych z obsługą Klientów Kancelarii,
  • przygotowywanie projektów pism procesowych, umów oraz dokumentów wymaganych w obrocie handlowym,
  • udział w rozprawach sądowych i administracyjnych oraz w spotkaniach z Klientami,
  • kontakt z sądami i urzędami.

Czego oczekujemy?

  • statusu aplikanta I/II roku aplikacji,
  • dyspozycyjności – praca na pełen etat,
  • dobrej znajomości języka angielskiego – kontakt z klientem anglojęzycznym,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • chęci do nauki i zdobywania nowych umiejętności,
  • dobrej organizacji pracy, samodzielności, zaangażowania, odpowiedzialności i wysokiej kultury osobistej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej.

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w perspektywie długoterminowej (umowa o pracę),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Miejsce pracy: Warszawa

Osoby zainteresowane proszę o zgłaszanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla procesu rekrutacji (,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie przez Kancelarię Radców Prawnych i Adwokatów Nowotnik-Zajączkowska Lipski Krasoń-Becker moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”) na adres: natalia.kosarska@nlk-law.pl do dnia 7 marca 2021 r.

W temacie wiadomości proszę wpisać: ”REKRUTACJA – APLIKANT”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.