Turniej Golfowy o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie

W sobotę 28 czerwca 2014 r. w Golf Park Józefów odbyła się kolejna edycja Turnieju o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Do rywalizacji stanęli golfiści zarówno posiadający kilkuletnie doświadczenie, jak i Ci, którzy w tym sezonie dopiero zakończyli szkolenie golfowe i zdobyli uprawnienia do gry, tzw. Zieloną Kartę.

Walka o podium była bardzo zacięta i finalnie zwycięzcą turnieju został Pan Wojciech Lendzion z wynikiem 64 uderzenia. Drugie miejsce na podium zajął zeszłoroczny triumfator Pan Piotr Polz (73 uderzenia), a trzecie – Sebastian Urban (82 uderzenia). Wśród Pań różnice między poszczególnymi uczestniczkami ograniczały się do 1-2 uderzeń, ale finalnie najlepsza okazała się Pani Katarzyna Jęndrzejczak z wynikiem 93 uderzenia.

Dodatkowo w czasie turnieju rozegrane zostały dwa konkursy golfowe Nearest to the Pin, w których najlepsze uderzenia oddali – Pan Piotr Polz (dołek nr 1) oraz Pani Katarzyna Szoda-Wolska (dołek nr 6).

Przy turnieju golfowym odbyła się także akademia nauki gry w golfa, w czasie której zainteresowane osoby mogły spróbować swoich sił w poszczególnych elementach gry w golfa, tj. uderzeniach długich, krótkich oraz wbijaniu piłki do dołka. W ramach akademii golfa odbyły się dwa konkursy: Putting Competition, w którym wygrał Pan Michał Gardocki oraz Nearest to the Pin, w którym zwyciężyła Pani Aneta Szpaler-Zadrożny.

Gratulujemy uczestnikom, a w szczególności wygranym!

Serdecznie dziękujemy Dziekanowi OIRP w Warszawie za patronat i ufundowanie pucharów oraz pozostałym sponsorom – partnerom turnieju: wydawnictwu Beck, Nordea Bank oraz firmie Balthazar za ufundowane nagrody.

Turniej o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie jest częścią projektu popularyzacji golfa w środowisku radców prawnych w ramach, którego odbywają się akademie nauki gry w golfa oraz turnieje golfowe.