Prawnik do zespołu Prawa Pracy

PRAWNIK W ZESPOLE PRAWA PRACY

Miejsce pracy: Warszawa

Międzynarodowa kancelaria prawna Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp. k. poszukuje kandydatów na stanowisko Prawnika w zespole prawa pracy.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klientów kancelarii w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • sporządzanie opinii prawnych, umów, memorandów, regulaminów i innych dokumentów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • min. dwuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze prawa pracy
  • wiedza i zainteresowanie z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa handlowego
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w międzynarodowych projektach
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub cywilnoprawną (do wyboru przez kandydata).

Kandydatów spełniających wymagane kryteria prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: recruitment.warsaw@bakermckenzie.com dopisując w tytule wiadomości: Prawo Pracy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Termin nadsyłania zgłoszeń do 21 września 2018 roku.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Kandydatów

Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w CV oraz liście motywacyjnym będzie Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp. k. („Kancelaria”) z siedzibą przy Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa. Podanie informacji takich (i) imię i nazwisko; (ii) data urodzenia; (iii) dane kontaktowe; (iv) przebieg wykształcenia; (v) przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości rozważenia Państwa kandydatury na wybrane stanowisko pracy. Kancelaria przetwarza Państwa dane osobowe wskazane powyżej w celu prowadzenia rekrutacji pracowników, na podstawie Art. 6 ust. 1 pkt (b) Ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych  2016/679 w zw. z art. 22(1) Kodeksu pracy. Kancelaria nie przekazuje danych podmiotom trzecim. Państwa dane będą przechowywane do końca procesu rekrutacji na wybrane stanowisko.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz – jeśli zachodzą okoliczności przewidziane prawem – prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Mają Państwo również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego w sprawie przetwarzania Danych osobowych przez Kancelarię.

W celu wykonania tych praw oraz w razie jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania Państwa danych, prosimy o kontakt z nami na adres email: recruitment.warsaw@bakermckenzie.com

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Kancelarię proszę o umieszczenie oświadczenia w CV lub liście motywacyjnym o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Kancelarię w okresie najbliższych 12 miesięcy. Zgodę udzielą w ten sposób będą Państwo mogli wycofać w każdej chwili, wysyłając wiadomość email na ww. adres.