Praca dla aplikanta radcowskiego / aplikanta adwokackiego / studenta IV lub V roku w JustComply

Praca w JustComply:

Naszym celem jest świadczenie usług kompleksowego wsparcia dla firm w zakresie compliance, regulacji nadzorczych oraz praktyk rynkowych.

Doświadczenie oraz umiejętność oceny zjawisk z różnych punktów widzenia sprawiają, że świadczone przez nas usługi zapewniają bezpieczeństwo, wspierając jednocześnie efektywność działalności operacyjnej.

Współpraca ze specjalistami z zakresu finansów oraz nowych technologii pomaga w uzyskaniu efektu synergii, którego rezultatem jest analiza różnych scenariuszy działania, mających służyć osiągnięciu oczekiwanych przez Klienta celów.

Naszymi Klientami są zarówno instytucje finansowe jak i podmioty z sektora FinTech.

Szukamy aplikanta radcowskiego / aplikanta adwokackiego / studenta IV lub V roku

Opis stanowiska:

  • analiza  polskich i europejskich przepisów prawnych dotyczących działalności firm inwestycyjnych w szczególności domów maklerskich, funduszy inwestycyjnych oraz instytucji płatniczych,
  • udział w projektach dotyczących pozyskiwania zezwoleń na prowadzenie działalności przez instytucje finansowe,
  • uczestnictwo w projektach z zakresu ryzyka braku zgodności: MIFID II, AML oraz PSD II,
  • przygotowywanie lub weryfikacja polityk, regulaminów i procedur dotyczących funkcjonowania instytucji finansowych,
  • sporządzanie wniosków i opinii prawnych,
  • prowadzenie bieżących kontaktów z klientami, urzędami oraz instytucjami

Wymagania:

  • chcesz tworzyć z nami coś zupełnie nowego w nowej branży jaką jest COMPLIANCE
  • jesteś aplikantem radcowskim I lub II roku
  • jesteś osobą ambitną, solidną,
  • lubisz pracę zespołową oraz pod presją czasu
  • posiadasz ogólną wiedzę i interesujesz się rynkiem kapitałowym
  • jesteś dokładny, potrafisz pracować samodzielnie
  • chcesz się uczyć (warunek konieczny),

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy, możliwość odbywania aplikacji
  • stałą współpracę lub zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy oraz system premiowy
  • zdobycie podstawowej wiedzy i doświadczenia w nowym zawodzie, który umożliwia rozwiniecie kariery w wielu branżach (compliance, audyt systemów nadzoru zgodności z prawem, audyt governance, audyt wewnętrzny w firmie).

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: kariera@justcomply.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych (w szczególności: CV, list motywacyjny, referencje) do celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonej przez JustComply JC sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych w celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez okres dwóch lat od dnia wysłania dokumentów aplikacyjnych.”