Praca Aplikant Radcowski

Spółka z sektora GameDEV zatrudni aplikanta lub absolwenta studiów prawniczych w charakterze:

Asystentki / Asystenta Zarządu

OBOWIĄZKI:

– współpraca bezpośrednio z Zarządem Spółki

– tworzenie dokumentacji Spółki w formie papierowej i elektronicznej

– tworzenie umów współpracy z kontrahentami oraz współpracownikami

– współpraca z Autoryzowanym Doradcą (Spółka będzie notowana na NC)

– tworzenie dokumentacji oraz komunikatów na potrzeby Giełdy

– współpraca z księgowością / biegłym rewidentem

– przygotowanie dokumentacji do kancelarii adwokackiej obsługującej Spółkę

– kontakt z sądami i urzędami

WARUNEK KONIECZNY:

– płynny język angielski (w mowie i piśmie) jest warunkiem koniecznym podjęcia współpracy

WYMAGANIA:

– obowiązkowość, sumienność, dbałość o szczegóły

– znajomość prawa cywilnego / handlowego oraz prawa pracy

– mile widziane: zainteresowanie rynkiem kapitałowym oraz tematyką finansów przedsiębiorstwa

CO OFERUJEMY?

– płaca 3000-4000 netto

– pracę w szybko rozwijającej się spółce w nowoczesnym biurze

– laptop gamingowy

– telefon

DODATKOWE INFORMACJE:

Możliwość pracy zdalnej: NIE

Czas pracy: preferowany cały etat / możliwa część etatu (przerwy na aplikację / naukę)

Zakończenie rekrutacji: początek listopada 2018

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (1 strona) na email: info@noobzfrompoland.com

Prosimy dodać klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych przez Noobz PL Sp. z o.o.