Październikowe spotkanie Ligi Golfa na Lisiej Polanie

Kolejny etap budowy środowiska golfowego w OIRP w Warszawie przyniósł efekty.

Po raz drugi w tym roku, 26 października 2014 r., członkowie warszawskiej Izby mogli spróbować swoich sił na polu golfowym Lisia Polana za Zakroczymiem. Mimo mroźnej, aczkolwiek koło południa już słonecznej pogody, chęć do gry u uczestników była bardzo duża.

Do rywalizacji stanęły zarówno panie, jak i panowie. Po kilkugodzinnych zmaganiach udało się wyłonić zwycięzców. Po raz pierwszy w naszej lidze wystartował i od razu zajął pierwsze miejsce r.pr. Sławomir Majchrzak. Drugi był r.pr. Radosław Radowski, a trzecie miejsce na podium zajął aplikant radcowski Sebastian Urban, który w obecnym sezonie rozpoczął swoją przygodę z golfem – jak widać już z sukcesami!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

A już 11 listopada ostatni, finałowy turniej Ligi Golfa OIRP w Warszawie w tym roku – Turniej Dnia Niepodległości w Golf Park Józefów.