Pasmo sukcesów stołecznych radców prawnych na Ogólnopolskiej Spartakiadzie Prawników 2019

XXX Ogólnopolska Spartakiada Prawników dobiegła końca! Przez pięć dni, od 11 do 15 września 2019 r. prawnicy próbowali swoich sił w ponad 70 dyscyplinach sportowych. Wśród nich znaleźli się m.in. radcowie prawni z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, którzy, podobnie jak w poprzednich latach, udowodnili, że wygrywanie mają we krwi. Tym samym wrócili do domów z rękami pełnymi trofeów.

W tegorocznej Spartakiadzie aż 27 członków stołecznego samorządu radców prawnych zajęło miejsce na podium – w 23 dyscyplinach!

Zdobyliśmy 31 złotych, 36 srebrnych i 21 brązowych medali!

Dominowaliśmy w takich dziedzinach jak bieg, pływanie, szachy, a nawet bilard, piłkarzyki czy rzutki. Warto odnotować także srebrne medale w turnieju siatkówki oraz piłki ręcznej, które wspólnie z drużyną adwokacką zdobyli Dariusz Adamus, Tomasz Łukasiewicz, Mateusz Kiejna i Jakub Trznadel. Srebro wywalczyli również koszykarze, zajmując drugie miejsce w rozgrywkach streetballowych.

Wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji Spartakiady serdecznie gratulujemy!

 

UWAGA!

Jeśli nie mogą Państwo znaleźć swoich nazwisk w poniższym zestawieniu, a zdobyli Państwo trofeum, w którejkolwiek z dyscyplin na tegorocznej Spartakiadzie prosimy o informację na adres biuro.prasowe@oirpwarszawa.pl

 

 

LEKKOATLETYKA

Bieg na 60 m – kobiety Junior Młodszy

Marta Wojtkowiak – I miejsce

Bieg na 200 m – kobiety Junior Młodszy

Marta Wojtkowiak – I miejsce

Bieg na 400 m – kobiety Junior Młodszy

Marta Wojtkowiak – I miejsce

Karolina Koszela – III miejsce

Bieg na 800 m – kobiety Junior Młodszy

Marta Wojtkowiak – I miejsce

Bieg na 1500 m – kobiety Junior Młodszy

Marta Wojtkowiak – I miejsce

Skok w dal – kobiety Junior Młodszy

Marta Wojtkowiak – III miejsce

Pchnięcie kulą – kobiety Junior Starszy

Iwona Mirosz – III miejsce

Sztafeta 4 x 100 m – kobiety

Marta Wojtkowiak – II miejsce (Mieszana)

Sztafeta Szwedzka Mix

Marta Wojtkowiak – II miejsce (OIRP Poznań)

Bieg po schodach

Marta Wojtkowiak – III miejsce

Bieg przełajowy 5000 m – kobiety Junior Młodszy

Marta Wojtkowiak – I miejsce

Bieg przełajowy 10000 m – mężczyźni Junior Młodszy

Mateusz Pazdan – I miejsce

 

SPORTY DRUŻYNOWE

Piłka siatkowa – mężczyźni

Dariusz Adamus
Tomasz Łukasiewicz
Mateusz Kiejna
Jakub Trznadel

– II miejsce

Piłka siatkowa kobiety

Marzena Rospędek – I miejsce (wraz z drużyną ORA w Warszawie)

Anna Szymańska – II miejsce

Izabela Kowalczuk-Pakuła – II miejsce

Siatkówka Plażowa

Marzena Rospędek – II miejsce (z drużyną ORA w Warszawie)

Anna Szymańska/ Izabela Kowalczuk-Pakuła – III miejsce

Piłka ręczna – mężczyźni

Dariusz Adamus
Tomasz Łukasiewicz
Mateusz Kiejna
Jakub Trznadel

– II miejsce (z drużyną ORA w Warszawie)

Piłka ręczna – kobiety

Anna Szymańska – I miejsce

Koszykówka – kobiety

Anna Szymańska – III miejsce

Izabela Kowalczuk-Pakuła – III miejsce

Streetball – mężczyźni
Tomasz Czubak
Bartosz Majewski
Andrzej Pietruszyński
Marcin Wielgosz

– II miejsce

Streetball – mężczyźni

Anna Szymańska – II miejsce

Izabela Kowalczuk-Pakuła – II miejsce

 

Z SIATKĄ LUB RAKIETĄ

Tenis stołowy

Gra pojedyncza, kategoria kobiety – do 45 lat

Magdalena Bielka – II miejsce

Gra pojedyncza, kategoria mężczyźni – do 45 lat

Michał Grabka – III miejsce

Gra pojedyncza, kategoria mężczyźni – +45 lat

Zbigniew Lichocki – II miejsce

Gra podwójna, kobiety

Agnieszka Kowalska – I miejsce

Magdalena Bielka – II miejsce

Gra podwójna, kategoria mieszana

Zbigniew Lichocki – I miejsce

Magdalena Bielka – III miejsce

 

Ringo mikst

Tomasz Łukasiewicz – I miejsce

Ringo debel

Tomasz Łukasiewicz – I miejsce

 

PŁYWANIE

50 m styl dowolny – kategoria kobiet Junior Młodszy

Natalia Łojko– 2 miejsce

50 m styl dowolny – kategoria kobiety Junior Starszy

Iwona Mirosz – 1 miejsce

50 m styl klasyczny – kategoria kobiet Junior Młodszy

Natalia Łojko – 3 miejsce

50 m styl klasyczny – kategoria kobiety Junior Starszy

Iwona Mirosz –II miejsce

50 m styl grzbietowy– kategoria kobiet Junior Młodszy

Natalia Łojko – II miejsce

50 m styl grzbietowy – kategoria kobiety Junior Starszy

Iwona Mirosz – I miejsce

50 m styl motylkowy – kategoria kobiet Junior Młodszy

Natalia Łojko – II miejsce

100 m styl dowolny – kategoria kobiet Junior Młodszy

Natalia Łojko – II miejsce

100 m styl dowolny – kategoria kobiety Junior Starszy

Iwona Mirosz – I miejsce

100 m styl zmienny – kategoria kobiet Junior Młodszy

Natalia Łojko – II miejsce, 100m zmienny

100 m styl zmienny – kategoria kobiety Junior Starszy

Iwona Mirosz – I miejsce

4 x 50 m styl dowolny – kobiety

Iwona Mirosz – III miejsce

4×50 m styl dowolny – mężczyźni

6 x 50 m styl dowolny mieszany

Natalia Łojko – II miejsce

Sztafeta 4×50 m – mężczyźni

Robert Wiśniewski – III miejsce (drużyna krakowskich prawników)

Jacek Smyk – II miejsce

50 m  styl klasyczny – kategoria mężczyzn Junior

Jacek Smyk – I miejsce

50 m  styl motylkowy – kategoria mężczyzn Junior

Jacek Smyk – I miejsce

 

SIŁOWE

Ergometr wioślarski

Kategoria kobiety – Junior Starszy

Iwona Mirosz – I miejsce

Kategoria mężczyźni – Junior Młodszy

Marcin Wielgosz – III miejsce

Kategoria mężczyźni – Junior Starszy

Grzegorz Kotarba – I miejsce

 

Podciąganie na drążku

Kategoria kobiety Junior Młodszy

Karolina Koszela – II miejsce

Kategoria mężczyźni Junior Młodszy

Marcin Wielgosz – II miejsce

 

POZOSTAŁE

Brydż Sportowy

Michał Grabka – III miejsce exaequo

 

Rzut beretem z antenką

Kategoria kobiety – Junior Starszy

Iwona Mirosz – III miejsce

 

Szachy

Klasyfikacja generalna – kobiety

Sylwia Mann – I miejsce

Agnieszka Kowalska – III miejsce

Klasyfikacja generalna – mężczyźni

Piotr Piwowarczyk – I miejsce

Szachy błyskawiczne – kobiety

Sylwia Mann – II miejsce

Szachy błyskawiczne – mężczyźni

Piotr Piwowarczyk – I miejsce

Szachy Szybkie – kobiety

Sylwia Mann – I miejsce

Agnieszka Kowalska – III miejsce

Szachy Szybkie – mężczyźni

Piotr Piwowarczyk – I miejsce

Szachy drużynowe – kobiety

Sylwia Mann – I miejsce

Agnieszka Kowalska – I miejsce

Magdalena Rośniak – III miejsce

Szachy drużynowe – mężczyźni

Piotr Piwowarczyk – I miejsce

 

Kajaki

Kategoria kobiety – (dwójki)

Iwona Mirosz – III miejsce (ex aequo)

Kategoria Mix – (dwójki)

Iwona Mirosz – II miejsce

Michał Gajewski – III miejsce (ex aequo)

 

Piłkarzyki

Kategoria mixt

Piotr Piwowarczyk – II miejsce

 

Bilard

Piotr Babiarz – I miejsce

 

Dart

Kategoria kobiet

Agnieszka Kowalska – I miejsce

Kategoria open

Agnieszka Kowalska – III miejsce

 

Strzelectwo

Kategoria kobiety

Dominika Lechowska – II miejsce

Udostępnij na: