Ogłoszenie o pracy na stanowisku prawnik/aplikant radcowski

Oziemska, Tomowicz i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska z siedzibą w Warszawie

Poszukuje osób na stanowisko: PRAWNIKA/ APLIKANTA RADCOWSKIEGO

Zakres obowiązków:

  • bieżąca, kompleksowa obsługa prawna klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, w tym konsultowanie i negocjowanie umów, przygotowanie opinii prawnych, sporządzanie opracowań i analiz;
  • opracowywanie pism procesowych związanych z postępowaniami w sprawach sądowych;
  • wsparcie członków zespołu Kancelarii w związku z realizowanymi projektami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia prawniczego,
  • biegłej znajomości zagadnień prawa cywilnego i gospodarczego oraz postępowania cywilnego i administracyjnego (doświadczenie w negocjowaniu najmów nieruchomości komercyjnych oraz obsłudze projektów budowlanych, w tym projektów infrastrukturalnych opartych o warunki FIDIC będzie dodatkowym atutem),
  • biegłej znajomości języka angielskiego,
  • zaangażowania oraz kreatywnego i proaktywnego podejścia,
  • umiejętności zarządzania projektami, w tym ustalania i wdrażania właściwych procesów w pracy z klientem i w ramach zespołu,
  • zdolności do podejmowania samodzielnych decyzji oraz działania pod presją czasu,
  • entuzjazmu i pozytywnej energii

Kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie, w otoczeniu profesjonalistów;
  • udział w interesujących i angażujących projektach, stanowiących merytoryczne wyzwania;
  • możliwość objęcia patronatem;
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z naszą Spółką prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z przepisami RODO na adres: kancelaria@oiwlegal.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.