• Kategorie

  • Sposób sortowania ogłoszeń

  • Liczba ogłoszeń na stronę

Data dodania:
1 sierpnia 2022
Data wygaśnięcia:
15.08.2022
Miejscowość:
Warszawa
Imię i Nazwisko/Nazwa podmiotu:
Nowak Świrski Legal Business Partners sp. j.
E-mail:
karolinanowak@nowakswirski.pl
Telefon:
502-246-243

Zatrudnimy radcę prawnego/aplikanta III roku

Jeśli jesteś radcą/radczynią prawnym/ą to być może szukamy właśnie Ciebie!

Kancelaria Nowak Świrski Legal Business Partners działa na rynku niecałe 4 lata i specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Współpracujemy m.in. z branżą mediową, IT, e-commerce, kryptowalutową, fotowoltaiczną, wydawniczą i produkcyjną. Teraz przyszedł czas, aby nasz młody i dynamiczny team znów przyjął do swojego grona samodzielną i ambitną prawniczkę/prawnika, którzy wspólnie z nami zarządzać będą ryzykiem prawnym dla Naszych Klientów.

Jeśli ekscytują Ciebie transakcje transgraniczne na rynku gier komputerowych, jeśli nie śpisz po nocach i myślisz o tokenach, kryptowalutach i NFT, jeśli chcesz obsługiwać prawnie potentatów z branży mediowej i wydawniczej, a może czujesz nieodparte pragnienie wdrażania procedur AML i RODO? Jeśli tak, nie mogłeś/aś lepiej trafić.

Szukamy prawników z doświadczeniem w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców, transakcjach, dobrą znajomością prawa spółek handlowych. Wiedza odnośnie RODO i AML będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy? Przygodę życia, solidne wynagrodzenie i premie, elastyczne godziny pracy, pracę zdalną, ciekawe projekty, dużą samodzielność oraz nasze doświadczenie i wsparcie w rozwoju.

Zainteresowany/a stałą współpracą? Wyślij swoje CV na adres: biuro@nowakswirski.pl.

Administratorem danych osobowych podanych do celu rekrutacji jest Nowak Świrski Legal Business Partners Sp. j. z siedzibą w Warszawie. Podane dane osobowe będą przetwarzane do celu prowadzonej rekrutacji a po jej zakończeniu – trwale usunięte. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.