• Kategorie

  • Sposób sortowania ogłoszeń

  • Liczba ogłoszeń na stronę

Data dodania:
11 stycznia 2022
Data wygaśnięcia:
25.01.2022
Miejscowość:
Warszawa
Imię i Nazwisko/Nazwa podmiotu:
Wojewódka i Wspólnicy Sp.k.
praca@wojewodka.pl

Zatrudnię Aplikanta Radcowskiego I roku

zatrudni na stanowisko

Aplikanta Radcowskiego I roku

Twój zakres obowiązków:
obsługa prawna Klientów kancelarii w języku polskim i angielskim
współpraca z prawnikami kancelarii również w ramach prowadzonych postępowań sądowych
samodzielna praca nad powierzonymi sprawami
przygotowanie dokumentacji i opiniowanie umów

Nasze wymagania:
wykształcenie wyższe prawnicze
status aplikanta radcowskiego (I rok)
zainteresowania i doświadczenia w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych
bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej)
inicjatywa, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań
umiejętność sprawnego i terminowego zarządzania powierzonymi sprawami
umiejętność wnikliwego i analitycznego podejścia do rozwiązywanych zagadnień i problemów prawnych

To oferujemy:
możliwość zdobywania doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
pracę przy złożonych projektach,
pracę na rzecz renomowanych Klientów
umowę o pracę, dofinansowanie pakietu medycznego
dostęp do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE)

O nas:
Wojewódka i Wspólnicy Sp. k. to warszawska kancelaria prawa pracy, specjalizująca się w pomocy pracodawcom i usługodawcom w zakresie zbiorowego i indywidualnego prawa pracy oraz świadczeń emerytalnych.

Zgłoszenia wraz z podaniem oczekiwań finansowych prosimy przesyłać do dnia 31 stycznia 2022 roku, bezpośrednio na adres e-mail: praca@wojewodka.pl

Kancelaria zastrzega sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach proszę zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji.