• Kategorie

  • Sposób sortowania ogłoszeń

  • Liczba ogłoszeń na stronę

Data dodania:
18 listopada 2022
Data wygaśnięcia:
02.12.2022
Miejscowość:
WARSZAWA
Imię i Nazwisko/Nazwa podmiotu:
Mateusz Janowski Kancelaria Adwokacka
biuro@janowski.legal
Telefon:
502-555-837

Radca prawny lub aplikant II roku – specjalizacja prawo rodzinne

RADCA PRAWNY lub APLIKANT II roku

– stała współpraca

Lokalizacja:  historyczna część Pragi – 5 min. pieszo od Metra Dworzec Wileński

Mateusz Janowski Kancelaria Adwokacka poszukuje współpracownika, specjalizacja prawo rodzinne.

Nasze oczekiwania to:

  • II rok aplikacji radcowskiej lub uzyskane w latach 2021-22 uprawnienia do wykonywania zawodu
  • wymagane praktyczne doświadczenie w obsłudze prawnej osób fizycznych
  • prowadzenie standardowych postępowań z zakresu prawa rodzinnego (min. rozwód, ustalenie miejsca zamieszkania, alimenty, podział majątku)
  • uczestnictwo w rozprawach dotyczących w/w zakresów
  • bezpośredni i korespondencyjny kontakt z Klientami kancelarii
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność proponowania rozwiązań
  • zaangażowanie w pracę, skrupulatność i terminowość, komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie w zakresie MS Office),
  • umiejętność wyszukiwania informacji prawnych w systemach takich jak LEX i Legalis,
  • otwartość na wykorzystywanie nowoczesnych technologii w branży prawniczej (legal tech)

Oferujemy:

  • stabilną współpracę, z terminową płatnością
  • wykonywanie obowiązków na terenie biura
  • zadaniowy system pracy
  • nastawienie na długoterminową współpracę
  • oprócz wynagrodzenia oferujemy atrakcyjny system premiowania, zależny od indywidualnych sukcesów współpracownika
  • pracę z doświadczonym zespołem prawników nastawionych na rozwój merytoryczny

Wybrany zakres obowiązków:

  • analiza zagadnień prawnych
  • przygotowywanie pism, umów, opinii prawnych oraz aktów prawa
  • udział w spotkaniach projektowych lub posiedzeniach organów osób prawnych.

Zapraszamy do wysłania CV oraz określeniem dyspozycyjności na adres

e-mail: biuro@janowski.legal

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Podczas rozmowy rekrutacyjnej możemy poprosić o rozwiązanie casusu.

Prosimy o dołączenie klauzuli o następującej treści:

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz 9 ust. 2 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 – dalej RODO) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (niewymienionych w art. 22.1 § 1 Kodeksu Pracy) zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym lub innych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko przez Mateusz Janowski Kancelaria Adwokacka, ul. Inżynierska 8 lok. 1, 03-422 Warszawa.

W przypadku chęci wzięcia udziału w kolejnych rekrutacjach, prosimy o dodatkową wzmiankę w klauzuli wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.