• Kategorie

  • Sposób sortowania ogłoszeń

  • Liczba ogłoszeń na stronę

Data dodania:
24 listopada 2022
Data wygaśnięcia:
08.12.2022
Miejscowość:
Warszawa
Imię i Nazwisko/Nazwa podmiotu:
LEXCENTER
E-mail:
biuro@lexcenter.pl
Telefon:
221-017-301

Oferujemy prawnikom lokal i obsługę sekretarską już od 8 lat za 199 zł

Oferta wyłącznie dla prawników ! poszukujących w Warszawie eleganckiego, reprezentacyjnego, i realnego (tzn. nie wirtualnego) biura do prowadzenia własnej kancelarii za symboliczną wręcz opłatę – już od 199 zł miesięcznie ! Za tę cenę oferujemy standard wyposażenia i wykończenia godny najlepszych kancelarii.

Działamy już 8. rok lat w tym samym (własnym, a podnajmowanym) lokalu o pow. 160m2, dlatego GWARANTUJEMY STABILNOŚĆ OBSŁUGI i NIEZMIENNOŚĆ ADRESU DZIAŁALNOŚCI.

Oferujemy nowoczesną, reprezentacyjną kancelarię o powierzchni ok. 160 m2, w całości klimatyzowaną, zlokalizowaną w efektownym budynku OXYGEN, w biznesowym centrum Warszawy, w pobliżu sądów przy Al. Solidarności oraz ul. Ogrodowej.

Za 199 zł oddajemy do dyspozycji 160 m2 prestiżowej powierzchni biurowej.

Udostępniamy m.in.: 4 gabinety, 2 sale konferencyjne, recepcję czynną w godz. 9-20, obsługę korespondencji, umawianie klientów, indywidualny nr telefonu stacjonarnego dla każdego najemcy, szybki internet 1GB, telefony w gabinetach, drukarka / skaner / xero, podawanie napojów przez recepcjonistki, zamykane indywidualne szafki na dokumenty, 2 poczekalnie, alarm, itp.

Każdy najemca ma (bezpłatnie) prawo rejestracji działalności pod naszym adresem, istnieje też możliwość umieszczenia indywidualnej tabliczki informacyjnej przed budynkiem.

Gabinety są w pełni wyposażone i umeblowane. Możliwość wynajęcia gabinetów na określoną liczbę godzin w miesiącu. Data i czas korzystania z gabinetów określana jest samodzielnie przez prawników poprzez system rezerwacji online.

Kancelaria idealna do spotkań z klientami, pracy lub samego zarejestrowania siedziby kancelarii.

Nowy parking podziemny bez ograniczeń (3 zł / h) przy samym wejściu do budynku.

Dostęp do kancelarii możliwy jest 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres email: biuro@lexcenter.pl lub telefony: 22 101-73-01 lub 798-165-800