• Kategorie

  • Sposób sortowania ogłoszeń

  • Liczba ogłoszeń na stronę

Data dodania:
23 listopada 2021
Data wygaśnięcia:
07.12.2021
Miejscowość:
Warszawa
Imię i Nazwisko/Nazwa podmiotu:
Kowalik i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp. k. z siedzibą w Warszawie

Kowalik i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp. k. z siedzibą w Warszawie zatrudni aplikantkę/aplikanta I roku aplikacji radcowskiej

Kowalik i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp. k. z siedzibą w Warszawie podejmie współpracę z aplikantem/aplikantką I roku aplikacji radcowskiej.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu w zakresie bieżących spraw obsługiwanych przez kancelarię, w tym przygotowywanie projektów umów, opinii prawnych i pism procesowych,
  • nadzór nad korespondencją i prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • kontakt z sądami, organami administracji oraz organami egzekucyjnymi,
  • w razie potrzeby pomoc w obsłudze administracyjnej biura.

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • statusu aplikanta/aplikantki I roku aplikacji radcowskiej,
  • znajomości pakietu Microsoft Office,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • komunikatywności,
  • rzetelności, dokładności, bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • dyspozycyjności i samodzielności,
  • znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonych praktyków,
  • możliwość objęcia patronatem,
  • przyjazną atmosferę w pracy w koleżeńskim zespole.

Osoby zainteresowany prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: kancelaria@kpkk.pl wraz z propozycją oczekiwanego wynagrodzenia (i z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych odosobowych na potrzeby rekrutacji).