• Kategorie

  • Sposób sortowania ogłoszeń

  • Liczba ogłoszeń na stronę

Data dodania:
17 marca 2023
Data wygaśnięcia:
31.03.2023
Miejscowość:
Warszawa
Imię i Nazwisko/Nazwa podmiotu:
KW KRUK I WSPÓLNICY KANCELARIA PRAWNICZA
JOANNA.BOGDANSKA@LEGALKW.PL

Kancelaria prawna zatrudni Aplikanta/Aplikantkę

Aplikant / Aplikantka I lub II roku aplikacji radcowskiej z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Współpraca z adwokatami i radcami prawnymi przy realizacji bieżących spraw
  • Sporządzanie projektów pism procesowych oraz opinii prawnych
  • Opiniowanie i negocjowanie umów
  • Zastępstwo procesowe
  • Monitorowanie postępowań sądowych i egzekucyjnych

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Elastyczne godziny pracy, umożliwiające odbywanie aplikacji

Kandydatów zainteresowanych podjęciem współpracy z kancelarią, uprzejmie prosimy o przesłanie cv wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. O ochronie danych osobowych dz.u. 2018 poz. 1000) na adres: JOANNA.BOGDANSKA@LEGALKW.PL