• Kategorie

  • Sposób sortowania ogłoszeń

  • Liczba ogłoszeń na stronę

Data dodania:
20 stycznia 2022
Data wygaśnięcia:
03.02.2022
Miejscowość:
Warszawa

Kancelaria Mazur i Wspólnicy zatrudni aplikanta

W związku z dynamicznym rozwojem praktyki procesowej Kancelaria Mazur i Wspólnicy nawiąże stałą, długofalową współpracę z aplikantami radcowskimi (praca w siedzibie Kancelarii przy Al. Róż 12 w Warszawie [dzielnica ambasad, obok Ministerstwa Sprawiedliwości]).

Nasze oczekiwania:
– rozpoczęta aplikacja radcowska,
– znakomita organizacja pracy,
– odpowiedzialność i gotowość do uczenia się pod kierownictwem radcy prawnego,
– preferowane: doświadczenie na sali sądowej, szczególnie w sporach z sektorem finansowym, ubezpieczeniowym i pochodnymi.

Co możesz zyskać?
– atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy i znakomitą atmosferę „na pokładzie”,
– możliwość zmierzenia się ze strategiami procesowymi kilkudziesięciu najlepszych Kancelarii w kraju, które reprezentują w sądach naszych oponentów,
– żywą znajomość procesu cywilnego, z przebogatym zakresem zagadnień procesowych i niezliczonymi wybiegami taktycznymi i procesowymi naszych przeciwników,
– udział w „brainstormach” zespołu mecenasów w kwestiach materialnoprawnych, których jest bez liku,
– możliwość doskonalenia warsztatu pisarskiego, szczególnie w pismach procesowych (repliki, pełne spektrum środków zaskarżenia, zmagania z przeciwnikiem po zakończonych procesach i wiele, wiele innych).

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres praca@mazuriwspolnicy.pl, wraz ze stosowną zgodą wynikającą z RODO.

Skontaktujemy się, rzecz jasna, z wybranymi Kandydatkami i Kandydatami.