• Kategorie

  • Sposób sortowania ogłoszeń

  • Liczba ogłoszeń na stronę

Data dodania:
17 listopada 2022
Data wygaśnięcia:
01.12.2022
Miejscowość:
WARSZAWA
Imię i Nazwisko/Nazwa podmiotu:
Mateusz Janowski Kancelaria Adwokacka
biuro@janowski.legal
Telefon:
502-555-837

Asystent/ka Biura Kancelarii

ATYSTENT/KA BIURA KANCELARII ADWOKACKIEJ
– stała współpraca
Lokalizacja: historyczna część Pragi – 5 min. pieszo od Metra Dworzec Wileński

Mateusz Janowski Kancelaria Adwokacka poszukuje współpracownika na stanowisko Asystenta Biurowego, który z zaangażowaniem i entuzjazmem będzie wspierał zespół prawników oraz sekretarza kancelarii.

Jesteśmy Zespołem, który zawsze poszukuje rozwiązań, które umożliwią osiągnięcie założonych celów. Uczymy się od siebie nawzajem, cenimy różnorodność poglądów. Zadbamy o to, abyś miał możliwość odkryć i wykorzystać swój potencjał. Dołącz do nas, nie zwlekaj z wysłaniem aplikacji.

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę klientów biznesowych, podmiotów gospodarczych, w szczególności działających w sektorze energetyki, zamówień publicznych, obrotu nieruchomości, a także odpowiada za obsługę prawną realizacji projektów budowlanych, jak i infrastrukturalnych, które są nierozerwalnie związane z szeroko pojętymi usługami doradztwa prawnego.
Naszym celem jest by ułatwić Przedsiębiorcom rozumienie prawa, uprościć to co trudne a wszystko po to by życie stało się lepsze, prostsze i bardziej ekonomiczne. Łączymy doświadczenie, wiedzę i innowacyjne podejście do problemów, co pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości.

Zakres obowiązków:
• bieżąca obsługa sekretariatu, w tym łączenie rozmów telefonicznych, prowadzenie kalendarzy
• przygotowanie, edytowanie oraz archiwizacja dokumentów
• zarządzanie korespondencją
• przygotowanie raportów oraz zestawień na potrzeby kancelarii
• kontakt z sądami i organami administracyjnymi oraz klientami
• wsparcie adwokatów i radców prawnych w zakresie prowadzonych spraw sądowych i administracyjnych, w tym kompletowanie i wysyłanie pism procesowych
• wsparcie biura w realizacji bieżących zadań
• realizacja zadań związanych z administracją i rozwojem firmy

Nasze oczekiwania to:
• min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, w szczególności Word, Power Point, Outlook oraz narzędzi i Google) oraz znajomość języka angielskiego
• odpowiedzialność za realizowane projekty
• samodzielność działania, inicjatywa oraz umiejętność ustalania priorytetów
• dobra organizacja pracy oraz umiejętność proponowania rozwiązań
• zaangażowanie w pracę, skrupulatność i terminowość oraz komunikatywność
• motywacja do działania i wytrwałość w dążeniu do celu
• mile widziane wykształcenie humanistyczne

Oferujemy:
• umowę zlecenie lub umowę o pracę
• pakiet benefitów:
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie do kursów, szkoleń
• zadaniowy system pracy
• czas pracy dostosowany do harmonogramu zajęć edukacyjnych współpracownika
• dobrą atmosferę pracy
• możliwość zdobycie doświadczenia dzięki realizacji urozmaiconych zadań
• dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy

Zapraszamy do wysłania CV oraz określeniem dyspozycyjności na adres e-mail: biuro@janowski.legal. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie klauzuli o następującej treści:
Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz 9 ust. 2 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 – dalej RODO) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (niewymienionych w art. 22.1 § 1 Kodeksu Pracy) zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym lub innych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko przez Mateusz Janowski Kancelaria Adwokacka, ul. Inżynierska 8 lok. 1, 03-422 Warszawa.
W przypadku chęci wzięcia udziału w kolejnych rekrutacjach, prosimy o dodatkową wzmiankę w klauzuli wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.