• Kategorie

  • Sposób sortowania ogłoszeń

  • Liczba ogłoszeń na stronę

Data dodania:
23 września 2022
Data wygaśnięcia:
07.10.2022
Miejscowość:
Warszawa
Imię i Nazwisko/Nazwa podmiotu:
Agencja Rekutacyjna Tobea Sp. z o.o.
magdalena.wasilewska@tobea.pl

Aplikant radcowski 2-roku z angielskim C1

Tobea agencja zatrudnienia o nr 12139 dla swojego Klienta Kancelarii Ecovis Legal Poland poszukuje kandydatów na stanowisko Aplikant Radcowski. Nasz Klient to międzynarodowa kancelaria prawna, obsługująca wyłącznie klientów biznesowych w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, prawa pracy. Każdy dzień pracy w Ecovis przynosi inne wyzwania. Klienci Kancelarii to w przeważającej  większości firmy zagraniczne.

Aplikant Radcowski

Nr ref: AR/Waw

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów, ul. Belwederska,

Praca na pełen etat, pon-pt w godzinach 9 – 17.

Jeśli:

  • jesteś na 2-gim roku aplikacji radcowskiej,
  • chcesz pracować i szukasz miejsca, w którym wiele się nauczysz,
  • masz nastawienie na dobrą współpracę w zespole i otwartą komunikację,

ta oferta może być dla Ciebie!

Co chcemy Ci zaoferować?

  • współpracę w zespole profesjonalistów, którzy potrafią dzielić się wiedzą (jak wykładowcy na aplikacji radcowskiej – Piotr Pruś i Nikodem Multan),
  • wynagrodzenie 5 tys. zł netto + VAT przy umowie B2B,
  • dodatkowo opłacamy Twoją aplikację radcowską,
  • przestronne biuro,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie umów międzynarodowych, pism procesowych, sprawozdań ZZW, NZW,
  • sprawy administracyjne, np. kontakt z urzędami,  postępowania administracyjne i sądowo-administracyjne,
  • tworzenie regulaminów pracy,
  • opracowywanie systemów rozkładu czasu pracy,
  • wsparcie klientów w zakresie prawa pracy: np. zatrudnianie, zwalnianie,
  • transgraniczne zagadnienia dotyczące zatrudniania, zakładania spółek,
  • obsługa korporacyjna sp. z o.o. i S.A. zagranicznych inwestorów – protokoły zgromadzeń, połączenia, przekształcenia spółek.

Kogo szukamy?

  • osoby, dla której praktyka prawa jest wyborem i pasją, a nie jedynie pracą i sposobem na zapełnienie 8 godzin dziennie,
  • aplikanta radcowskiego 2-go roku, z przynajmniej rocznym doświadczeniem zawodowym w kancelarii lub wewnętrznym dziale prawnym,
  • osoby komunikatywnej i relacyjnej, która nie boi się kontaktu z klientami,
  • osoby komunikującej się w języku angielskim, także prawniczym, na poziomie C1,
  • osoby nastawionej na wyzwania, posiadającej umiejętność priorytetyzowania, nastawionej na dobrą współpracę w zespole, której zależy na dostarczaniu najwyższej jakości pracy.

Zainteresowała Cię ta oferta? Zaaplikuj!

Kontakt
e-mail: magdalena.wasilewska@tobea.pl