Oferta pracy na stanowisku Asystenta Prawnego

Radca prawny Hanna Maćkowiak poszukuje pracownika na stanowisko asystenta prawnego

Ogólny zakres obowiązków:

  • sporządzanie projektów umów, pism procesowych i opinii prawnych,
  • analizowanie przekazanych zagadnień prawnych i poszukiwanie sposobu ich rozwiązania,
  • uzyskiwanie informacji o stanie postępowań sądowych,
  • praca z dokumentami – dbanie o ich sprawny obieg, formatowanie i archiwizacja,
  • prowadzenie kalendarza,
  • przyjmowanie i nadawanie korespondencji,
  • wsparcie w procesie fakturowania,
  • wykonywanie czynności biurowych.

Wymagania:

  • status studenta prawa III-V rok lub aplikanta I roku aplikacji radcowskiej,
  • znajomość zagadnień prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa pracy,
  • mile widziana znajomość prawa migracyjnego,
  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego.

Informacja ważna dla alergików: stałym współpracownikiem Kancelarii jest West Terrier.

CV wraz z listem motywacyjnym i dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez radcę prawnego Hannę Maćkowiak prowadzącą Kancelarię Prawną z siedzibą w Warszawie zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018, poz. 1000)”. Jeżeli życzy sobie Pani/Pan abym zachowała Pani/Pana CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszę do powyższej klauzuli dodać: „Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” proszę przesłać na adres: h.mackowiak@mackowiaklegal.pl

Administratorem danych jest Hannę Maćkowiak prowadząca Kancelarię Prawną z siedzibą w Warszawie przy ul. A. Prystora 3E lok. 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.