Oferta pracy – Aplikant Radcowski

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Lider w obsłudze prawnej oraz dochodzeniu należności na każdym etapie postępowania

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

APLIKANT RADCOWSKI

Pracując na proponowanym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a m.in. za:

  • obsługa procesu windykacji należności na etapie postępowania egzekucyjnego,
  • stała współpraca z komornikami i nadzorowanie procesu egzekucji komorniczej,
  • przygotowywanie projektów wniosków egzekucyjnych oraz pism w toku postępowania egzekucyjnego,
  • kompleksowe prowadzenie postępowań egzekucyjnych,
  • analiza spraw pod kątem wyboru optymalnej ścieżki postępowania egzekucyjnego.

W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:

  • możliwość nauki i rozwoju w obszarze prawa w renomowanej Kancelarii w Warszawie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • benefity w postaci np. prywatnej opieki medycznej dofinansowywanej przez pracodawcę, owocowych poniedziałków, pakietu sportowego,
  • pracę w centrum miasta w dogodnym punkcie komunikacyjnym.

Zatem jeżeli:

  • jesteś w trakcie aplikacji radcowskiej i możesz pracować w pełnym wymiarze godzin,
  • posiadasz wiedzę z zakresu procedury cywilnej oraz prawa cywilnego,
  • chcesz rozwijać się w zakresie windykacji należności bądź masz już pierwsze doświadczenia w tym obszarze,
  • wykazujesz inicjatywę i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • chcesz stale pogłębiać swoją wiedzę i doskonalić swoje umiejętności,
  • cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność i terminowość,

Wyślij swoje CV na adres kariera@panfil.pl z dopiskiem „Aplikant radcowski”.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawniczą Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie (02-017), Al. Jerozolimskie 123a, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia i realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.