Medaliści Letniej Spartakiady Prawników z Izby warszawskiej

Zmagania podczas XXVIII Ogólnopolskiej Letniej Spartakiady Prawników dobiegły końca. Ponad pięciuset przedstawicieli zawodów prawniczych uczestniczyło w sportowej rywalizacji, która w tym roku odbyła się w Lublinie w dniach 14–16 września 2017 r.

Program Spartakiady jak co roku obfituje w zawody sportowe i wydarzenia towarzyszące. Przygotowano niemal 70 dyscyplin indywidualnych i 10 gier zespołowych w tym m.in. konkurencje lekkoatletyczne, pływackie, zręcznościowe oraz coś dla miłośników gier umysłowych. Nie zabrakło również zmagań „z humorem”, takich jak np.: rzut puszką lub kegiem.

Wśród uczestników tegorocznej Spartakiady byli również przedstawiciele Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, którzy dzielnie walczyli, zdobywając wiele medali. Na szczególne wyróżnienie zasługują nasi szachiści, którzy od lat stają na podium.

Poniżej przedstawiamy listę medalistów z OIRP w Warszawie.

Biegi 100 m mężczyźni kat. 50+

Zbigniew Lichocki – brąz

Biegi 400 m mężczyźni kat. 50+

Zbigniew Lichocki – srebro

Biegi 800 m mężczyźni kat. 50+

Zbigniew Lichocki – srebro

Biegi 3000 m mężczyźni kat. 50+

Zbigniew Lichocki – srebro

Sztafeta 4×100 metrów kobiet

W drużynie „Warszawa”: Karolina Adamczyk – brąz

Pływanie – sztafeta kobiet, 4 x 50 m dowolny

W drużynie „Mazowieckie Syrenki”: Aleksandra Comi, Iwona Mirosz – srebro

Pływanie – kobiety 50 m styl dowolny kat. poniżej 40 lat

Aleksandra Comi – brąz

Pływanie – kobiety 50m styl grzbietowy kat. poniżej 40 lat

Aleksandra Comi – złoto

Pływanie – kobiety 200 m styl zmienny kat. poniżej 40 lat

Aleksandra Comi – brąz

Pływanie – kobiety 50 m stylem dowolnym kat. 50+

Iwona Mirosz – srebro

Pływanie – kobiety 200 m stylem dowolnym kat. 50+

Iwona Mirosz – złoto

Pływanie – kobiety 50 m stylem grzbietowym kat. 50+

Iwona Mirosz – złoto

Pływanie – kobiety 200 m stylem zmiennym kat. 50+

Iwona Mirosz – złoto

Pływanie – sztafeta mężczyzn, 4 x 50 m dowolny

W drużynie „Łódź”: Tomasz Łukasiewicz – złoto

Pływanie – mężczyźni 50 m stylem klasycznym kat. 50+

Zbigniew Paluszak – brąz

Pływanie – mężczyźni 50 m stylem dowolnym kat. 50+

Zbigniew Paluszak – brąz

Pływanie – mężczyźni 200 m stylem dowolnym kat. 50+

Zbigniew Paluszak – srebro

Pływanie – mężczyźni 50 m stylem motylkowym kat. 50+

Zbigniew Paluszak – brąz

Brydż sportowy – kategoria open

Michał Grabka – brąz

Szachy błyskawiczne kobiet

Sylwia Mann – srebro

Szachy szybkie kobiet

Sylwia Mann – złoto

Szachy błyskawiczne mężczyzn

Piotr Piwowarczyk – złoto

Szachy szybkie mężczyzn

Piotr Piwowarczyk – srebro

Michał Parzydeł – brąz

Szachy klasyfikacja generalna mężczyzn

Piotr Piwowarczyk – złoto

Szachy klasyfikacja generalna kobiet

Sylwia Mann – złoto

Szachy klasyfikacja drużynowa mężczyzn

Drużyna OIRP Warszawa: Michał Parzydeł i Piotr Piwowarczyk – złoto

Szachy klasyfikacja drużynowa kobiet

Drużyna OIRP Warszawa: Aleksandra Comi i Sylwia Mann – złoto

Tenis stołowy gra pojedyncza – kobiety kat. poniżej 40 lat

Magdalena Bielka – złoto

Tenis stołowy gra pojedyncza – mężczyźni kat. 50+

Zbigniew Lichocki – brąz

Tenis stołowy gra podwójna mężczyźni

W drużynie: Zbigniew Lichocki – złoto

Tenis stołowy gra mieszana

W drużynie: Zbigniew Lichocki – złoto

Ergometr wioślarski – kobiety kat. poniżej 40 lat

Karolina Adamczyk – złoto

Ergometr wioślarski – kobiety kat. 50+

Iwona Mirosz – brąz

Narty wodne mężczyźni kat. do 40 lat

Michał Gajewski – srebro

Pchnięcie kulą – kobiety kat. poniżej 40 lat

Karolina Adamczyk – złoto

Pchnięcie kulą – kobiety kat. 50+

Iwona Mirosz – srebro

Pchnięcie kulą – mężczyźni kat. poniżej 40 lat

Maciej Raczyński – brąz

Pchnięcie kulą – mężczyźni kat. 50+

Zbigniew Lichocki – złoto

Skok w dal mężczyzn kat. 50+

Zbigniew Lichocki – srebro

Skok wzwyż – kobiety kat. poniżej 40 lat

Karolina Adamczyk – srebro

Skok wzwyż mężczyźni kat. 50+

Zbigniew Lichocki – złoto

Podciąganie na drążku –mężczyźni kat. poniżej 40 lat

Marcin Wielgosz – srebro

Armwrestling – mężczyźni kat. poniżej 40 lat

Marcin Wielgosz – brąz

Ringo – kobiety kat. poniżej 40 lat

Górska Aleksandra – złoto

Ringo – mężczyźni kat. poniżej 40 lat

Tomasz Łukasiewicz – brąz

Koszykówka kobiet

Drużyna OIRP Warszawa: Karolina Adamczyk, Małgorzat Kargol, Katarzyna Karska, Izabela Kowalczuk-Pakuła, Marzena Mirosz, Anna Szymańska – brąz

Siatkówka plażowa kobiet

Marzena Mirosz i Anna Szymańska – złoto

W drużynie: Karolina Adamczyk – srebro

Piłka siatkowa kobiet

W drużynie „Adwokaci Radcy Prawni Warszawa”: Karolina Adamczyk – złoto

W drużynie „Warszawa”: Małgorzat Kargol, Katarzyna Karska, Izabela Kowalczuk-Pakuła, Marzena Mirosz, Anna Szymańska – srebro

Przeciąganie liny

W drużynie „Blood, sweat & Beer”: Marcin Wielgosz – złoto

W drużynie „Drink Team”: Dariusz Adamus, Mateusz Kiejna, Tomasz Łukasiewicz – srebro

Papier, Nożyce, Kamień

Agnieszka Kowalska – srebro

Rzut puszką – kobiety kat. poniżej 40 lat

Karolina Adamczyk – złoto

Rzut kegiem – mężczyźni kat. poniżej 40 lat

Maciej Raczyński – srebro

Rzut kegiem – mężczyźni kat. 50+

Zbigniew Paluszak – złoto

 

Udostępnij na: