Komisje stałe OIRP w Warszawie

Komisja Aplikacji
Łukasz Oleksiuk – Przewodniczący Komisji
Piotr Grodzki – opiekun I roku
Mateusz Woiński – opiekun II roku
Agnieszka Sołtys – opiekun III roku
Monika Gromotowicz
Wojciech Krysztofik
Emilia Lewczuk
Magdalena Niewadzi-Zarzycka
Magdalena Osińska
Monika Rakowska
Marlena Solczak
Agnieszka Uścińska
Katarzyna Wąsowska-Osial

Komisja Doskonalenia Zawodowego
Łukasz Leja – Przewodniczący Komisji
Karolina Bartos
Adam Głocki
Michał Górski
Robert Grzegorek
Jacek Jaworski
Anna Jóźwiak
Agnieszka Kowalska
Kamil Kowalski
Małgorzata Kubik-Trojanowska
Marcin Kulig
Monika Kwiatkowska
Adam Lewandowski
Mariusz Pstruś
Agnieszka Roguska-Kikoła
Ryszard Strzelczyk
Kamil Szymański
Piotr Turowicz
Agnieszka Wilk-Ilewicz
Agnieszka Wiśniewska
Izabela Zawacka

Komisja LegalTech
Mikołaj Otmianowski – Przewodniczący Komisji
Wojciech Dziomdziora
Konrad Gierula
Sebastian Grzywacz
Gracjana Jakubowska
Zuzanna Kopaczyńska-Grabiec
Mirosław Madziar
Marcin Maruta
Katarzyna Midor-Saduś
Michał Nowakowski
Hubert Tański
Sebastian Urban
Agnieszka Wachowska
Natalia Wojtaszek-Gutowska
Tomasz Zalewski

Komisja Promocji i Rozwoju Zawodowego
Bartosz Brylski – Przewodniczący Komisji
Paweł Barański
Ewa Bobryk
Aleksander Czura
Ewa Górka
Justyna Karczmarz
Maciej Karolak
Daria Karwan
Agnieszka Kędzior
Joanna Kozłowska
Przemysław Ligęzowski
Adam Lonty
Anna Mydlak
Andrzej Pietruszyński
Inga Pilarska
Filip Rasała
Jakub Sewerynik
Emilia Szabłowska
Iwona Szendel

Komisja Wykonywania Zawodu
Agnieszka Gajewska-Zabój – Przewodnicząca Komisji
Klaudia Chróścik
Sławomir Ciupa
Magdalena Gruda-Bigos
Krzysztof Kufel
Jan Linke
Wacław Markowicz
Beata Merlewska-Budzik
Maria Młotkowska
Izabela Nowakowska
Bartłomiej Okoń
Piotr Olszewski
Magdalena Przybysz
Dagmara Rutkowska
Adam Skirzyński
Piotr Skorupa
Agnieszka Staniszewska
Anna Szymańska
Paulina Tokarczyk

Komisja Zagraniczna i Praw Człowieka
Magdalena Bartosiewicz – Przewodnicząca Komisji
Anna Adamczak
Katarzyna Barańska
Jacek Białas
Adam Chmura
Filip Czernicki
Robert Grzegrzółka
Karolina Kędziora
Paulina Kolowca
Sylwia Kołodziej
Paweł Kowalski
Michał Kubalski
Grzegorz Kucharyk
Mariusz Maciejewski
Patrycja Mickiewicz
Paweł Nowak
Katarzyna Okonek
Ismena Saadi
Agata Szczap
Magdalena Sadowska

Udostępnij na: