Kancelaria Prawa Pracy Radca Prawny Sylwia Puzynowska poszukuje kandydata na stanowisko aplikant radcowski

Kancelaria Prawa Pracy Radca Prawny Sylwia Puzynowska

poszukuje kandydata na stanowisko:

Aplikant radcowski

Miejsce pracy: Warszawa Żoliborz

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów umów, pism procesowych i dokumentów,
  • opracowywanie opinii prawnych,
  • reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi,
  • kontakt z sądami, komornikami i urzędami,
  • bieżące doradztwo prawne na rzecz obsługiwanych jednostek.

Od kandydatów oczekujemy:

  • rozpoczętej aplikacji radcowskiej (najlepiej I lub II rok),
  • bardzo dobrej znajomość i zainteresowania prawem pracy (mile widziane seminarium magisterskie z prawa pracy),
  • bardzo dobrej znajomość prawa cywilnego,
  • biegłą znajomość języka angielskiego,
  • profesjonalizmu w wykonywaniu powierzanych zadań,
  • chęć samodoskonalenia zawodowego,
  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego pod okiem prawników wyspecjalizowanych w prawie pracy,
  • możliwość rozwoju zainteresowań prawem pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mail: biuro@puzynowska-kancelaria.com

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018r. poz. 1000)