Kancelaria Bird & Bird Szepietowski i wspólnicy sp.k. zatrudni radcę prawnego do zespołu prawa pracy

Kancelaria Bird & Bird Szepitowski i wspólnicy sp.k. zatrudni osobę na stanowisko Associate do zespołu prawa pracy

Od Kandydatki/Kandydata oczekujemy:

  • uprawnień radcy prawnego
  • minimum dwóch lat doświadczenia nabytego w międzynarodowej lub polskiej kancelarii prawnej
    na samodzielnym stanowisku, w tym w ramach projektów międzynarodowych
  • bardzo dobrej znajomości prawa pracy, w tym zbiorowego prawa pracy, pomocniczo prawa spółek handlowych i prawa cywilnego (materialnego i procesowego) oraz umiejętności wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce
  • dodatkowym atutem będzie znajomość prawa imigracyjnego oraz doświadczenie praktyczne
    w zakresie Global Mobility
  • znajomości języka angielskiego na poziomie C1 – warunek konieczny, plusem będzie znajomość języka niemieckiego lub włoskiego
  • dbałości o szczegóły, pracowitości, rzetelności i sumienności
  • wysokich umiejętności organizacyjnych oraz zdolności analitycznych
  • mile widziana będzie znajomość problematyki z zakresu prawa ubezpieczeń społecznych

Opis stanowiska:

  • merytoryczne wsparcie w pracy działu Prawa Pracy
  • obsługa spraw i projektów z zakresu prawa pracy
  • samodzielna praca przy obsłudze korporacyjnej Klientów
  • przygotowywanie umów, opinii, uchwał, pism do urzędów i sądów
  • pisanie artykułów, udział w konferencjach i szkoleniach

Oferujemy:

  • pracę na rzecz klientów z różnych obszarów gospodarki, w tym z obszaru  nowych technologii
  • możliwość rozwoju zawodowego w twórczej i przyjaznej atmosferze
  • odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku
  • pracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach o zasięgu globalnym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji pod adres wawrecruitment@twobirds.com