Kancelaria Banasik Woźniak i Wspólnicy Sp. K. poszukuje studentów I-II roku aplikacji radcowskiej do działu prawa pracy

Zadania:

  • aktywne wsparcie zespołów pod kierownictwem radcy prawnego w bieżących czynnościach związanych z prowadzeniem spraw klientów Kancelarii,
  • wyszukiwanie materiałów, orzecznictwa i innych informacji niezbędnych do sporządzania analiz oraz projektów opinii i dokumentów;
  • redakcja i tłumaczenie dokumentów, opracowywanie pism sądowych,
  • badanie akt sprawy

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności 3-4 dni w tygodniu – z możliwością indywidualnego dostosowania do planu zajęć,
  • znajomości prawa wynikającej z toku studiów, w tym szczególnie dobrej znajomości prawa pracy,
  • biegłego posługiwania się środowiskiem MS Office oraz programami prawniczymi (LEX, Legalis),
  • odpowiedzialności, sumienności i umiejętności pracy w zespole,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość innych języków.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • pozyskanie specjalistycznej wiedzy w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, handlowego i cywilnego,
  • zdobycie umiejętności niezbędnych w codziennej pracy radcy prawnego i adwokata, w szczególności kreatywnego spojrzenia na prawo, konstruowania pism procesowych, uczestnictwo w rozprawach sądowych,
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem pracy kancelarii pod adresem www.bww-kancelaria.pl

Aplikacje (CV) w formie elektronicznej prosimy kierować na adres: rekrutacja@bww-kancelaria.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Kancelarię BWW Sp.K. z siedzibą w Warszawie.”