Kancelaria adwokacka WhitestoneLegal oferuje pracę dla aplikantów

Kancelaria adwokacka WhitestoneLegal oferuje pracę dla aplikantów.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca praca merytoryczna,
  • obsługa klientów korporacyjnych,
  • praca przy procesach, zarówno cywilnych, karnych, jak przy postępowaniach administracyjnych i podatkowych.

Wymagania:

  • aplikant I lub II roku aplikacji radcowskiej,
  • znajomość procedury cywilnej i karnej,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • dyspozycyjność, punktualność, operatywność, sumienność;
  • dobra znajomość pakietu LEX, MS Office: Outlook, Excel, Word,
  • znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie w kancelarii prawnej na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie prawniczej,
  • wynagrodzenie od 3500 PLN netto,
  • prace w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • godziny pracy 9:00 – 17:15.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres rekrutacja@wslegal.eu