Kancelaria adwokacka WhitestoneLegal oferuje pracę dla aplikantów I roku

Zakres obowiązków

  • analiza materiałów spraw prowadzonych przez Kancelarię,
  • reprezentacja Klientów Kancelarii w postępowaniach przed urzędami i sądami.

  • opracowanie pism procesowych,
  • opracowanie umów handlowych,
  • bieżąca obsługa Klientów,

Wymagania:

  • aplikant I roku aplikacji radcowskiej,
  • doświadczenie w obsłudze spółek korporacyjnych,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • kreatywności i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność, punktualność, operatywność, sumienność.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się Kancelarii w centrum Warszawy;
  • nadzór doświadczonych prawników,
  • bezpośredni kontakt z Klientem,
  • stałe godziny pracy 9-17,
  • gwarancję szybkiego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym na adres office@wslegal.eu

Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest dodanie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Adwokacką Whitestone Legal Tymon Kulczycki adres ul. Piękna 15 lok. 12 w Warszawie, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu niezbędnym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego’’.

W przypadku chęci pozostawienia aplikacji na potrzeby przyszłych postępowań prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli ( opcjonalnie ):

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Whitestonelegal Kancelaria Adwokacka Tymon Kulczycki ul. Piękna 15 lokal 12, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu niezbędnym do realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.’’