Golfowy sezon w pełni

W dniu 12 maja 2018 r. w Golf Park Józefów rozegrany został Turniej Kapitański, podczas którego stworzono dodatkową klasyfikację dla osób zrzeszonych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Klasyfikacja tradycyjnie podzielona była na dwie kategorie: brutto oraz netto. W kategorii brutto zwyciężył Sebastian Urban z wynikiem 57 uderzeń. W kategoria netto na podium stanęli: Sławomir Łuczak z wynikiem 41 uderzeń (I miejsce), Marek Kempiński z wynikiem 43 uderzenia (II miejsce), na trzeciej pozycji uplasował się Marcin Derlukiewicz osiągając wynik 46 uderzeń. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

W turnieju par w czasie Pikniku Rady Prawnego – 26 maja 2018 r. zwyciężył duet Kempiński/Żebrowska, drugie miejsce zajęli Polz/Greniuk, a na trzecim miejscu uplasowali się Derlukiewicz/Kozyra. Dodatkowo osoby zaczynające swoją przygodę z golfem mogły rozpocząć naukę pod okiem wykwalifikowanego trenera w czasie akademii golfa, w której udział wzięło ponad 25 osób. Mamy nadzieję że niedługo zobaczymy się z nimi na dużych polach golfowych w czasie turnieju!

Kontynuacją sezonu golfowego było spotkanie na malowniczym polu w Mazury Golf & Country Club. Pełna „osiemnastka”, wspaniała pogoda i bardzo dobre nastroje graczy – wyniki mogły być tylko bardzo dobre. W tak wspaniałych okolicznościach najlepszy wynik uzyskał Bartłomiej Bielenninik – 29 stb. (punkty stableford). Drugie miejsce uzyskał Sebastian Urban z wynikiem 28 stb. Trzecie miejsce natomiast zajął Radosław Radowski uzyskując 24stb.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Trzecim turniejem cyklu był Golf Park Józefów Cup rozgrywany 7 lipca 2018 r. Rywalizacja między zawodnikami była bardzo zacięta. W klasyfikacji brutto zwyciężył po raz kolejny Sebastian Urban kończąc z wyniek 67 uderzeń. Klasyfikacja netto została zdominowana przez Krzysztofa Angiermana – 48 uderzeń. Drugie miejsce, z wynikiem większym o 10 uderzeń, zajęła Małgorzata Rogowicz-Angierman – 58 uderzeń. Trzecie miejsce przypadło w udziale Kazimierzowi Kozyra – 61 uderzeń. Dodatkowo w czasie turnieju gracze mogli zmierzyć się z konkursem nearest to the pin. Konkurs polegał na zatrzymaniu piłki golfowej w jak najmniejszej odległości od dołka golfowego za pomocą pierwszego uderzenia. W konkursie tym zwyciężył Sebastian Urban grając 613 cm od dołka.