ENERIS Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. aktualnie do biura w Warszawie poszukuje Kandydatek/ów do pracy na stanowisku Prawnik

Dodane: 16 listopada 2020 13:36 - ważne do: 14 grudnia 2020

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Wsparcie prawne dla działów biznesowych spółek z Grupy ENERIS
  • Przygotowywanie uchwał organów spółek, projektów pełnomocnictw, wniosków do KRS (w tym wszystkich dokumentów niezbędnych do dokonania zgłoszeń)
  • Opiniowanie lub samodzielne sporządzanie dokumentów (umowy, regulaminy, akty wewnętrzne)
  • Przygotowywanie pism w relacjach z kontrahentami spółek – wezwania, rozliczenia, wezwania przedsądowe
  • Sporządzanie pism procesowych oraz pism w postępowaniach przed organami administracji
  • Współpraca z sądami i organami egzekucyjnymi
  • Research w zakresie różnych dziedzin prawa;
  • Przygotowywanie opinii i informacji prawnych, a także prezentacji zagadnień prawnych i zmian w przepisach

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze – Aplikant I/ II roku;
  • Dobra znajomość zagadnień prawa cywilnego oraz handlowego;
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy;
  • Obowiązkowość́;
  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
  • Komunikatywność;
  • Terminowość i punktualność;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dodatkowym atutem będzie:
  • dobra znajomość prawa nieruchomości lub M&A
  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska
  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how
  • Różnorodny pakiet benefitów, a w nim: bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe,
  • świadczenia świąteczne, dopłaty do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci

Forma kontaktu: Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV za pomocą formularza dostępnego pod linkiem: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Prawnik/6150-4270-93-596-1473.html.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane przez nas aplikacje.