Drużyna z Izby warszawskiej znowu bezkonkurencyjna podczas Biegu Fabrykanta!

Drużyna z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie w składzie: Tomasz Łuczyński, Piotr Jeżółkowski, Tomasz Rogala i Michał Strzelecki zajęła I miejsce w IV Mistrzostwach Polski Radców Prawnych i Aplikantów w Biegu na 10 kilometrów.

IV Mistrzostwach Polski Radców Prawnych i Aplikantów w Biegu na 10 km odbyły się 26 sierpnia br. w ramach Biegu Fabrykanta, który już po raz siódmy przeprowadzony został w stolicy województwa łódzkiego. Jak co roku trasa wytyczona została na terenie Księżego Młyna, czyli najbardziej „fabrykanckiej” części Łodzi.

Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich rozegrane zostały w trzech kategoriach: kobiet, mężczyzn i drużynowej. Po raz kolejny (bo ubiegły rok także należał do naszych biegaczy) drużyna z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej, pokonując tym samym zespół z OIRP Łódź (II miejsce) i zOIRP Gdańsk (III miejsce). W zwycięskiej drużynie znaleźli się: Tomasz Łuczyński (z czasem 00:36:48), Piotr Jeżółkowski (00:38:19), Tomasz Rogala (00:41:52) i Michał Strzelecki (00:41:52).
W klasyfikacji mężczyzn (radcowie prawni) także odnieśliśmy warte odnotowania sukcesy: drugie miejsce zajął Tomasz Łuczyński (00:36:48), a trzecie – Piotr Jeżółkowski (00:38:19). W klasyfikacji kobiet drugie miejsce zajęła natomiast Dominika Strupiechowska z OIRP w Warszawie, z czasem 00:50:31. Serdecznie gratulujemy wszystkim biegaczom!
Poniżej prezentujemy pełne wyniki IV Mistrzostw Polski Radców Prawnych i Aplikantów w Biegu na 10 km, a także galerię zdjęć.